Zvířata na farmě


Nabízíme přebytky naší farmy. Vajíčka, drůbeží maso, med. Ceny jsou smluvní.Produkty z naší farmy:


Naše zvířata


 Far


Erdelteriér Govani Ostrnov narozený 2013

Erdelteriér není moc vhodný pro farmáře :-) aby pomohl v nahánění je jen náš krásný sen, přesto Far je pro nás členem rodiny, milovaným kamarádem. Ač není praktický, je pro nás strašně důležitý, žije si po svém a nikdo ho nijak zvlát neomezuje. Chytá myši a chrání naše slepičky před liškou, kunou, mývalem... pokud zrovna nespí na gauči :-). Ptáme se Vás návštěvníku s jakým pejskem chcete přijet na naši chatu. Bohužel některá plemena musíme odmítat z důvodů, že chata náleží k prostoru farmy, kde se Far pohybuje naprosto volně, často i v noci, když chrání farmu před predátory a tím by mohl vzniknout konflikt. Far je opravdu hodný a mírumilovný pes,  pejsky menších plemen, fenky a i větší psy nekonfliktní buď vítá s radostí a nebo si jich nevšíma. Hostů a dětí si většinou také nevšímá, nijak neotravuje a příliš nestojí a pozornost hostů. S dětmi má trpělivost, nechá se pohladit, ale hned si zase hledí raději svého.

 krocan Avatár


První náš krocan a vlastně první zástupce drůbeže na naší farmě. Pro svou modrou hlavu dostal jméno Avatár. Naprosto bezpečný a mírumilovný. Často se naší hosté strachují o děti, ale Avatár je opravdu mírumilovný a nekonfliktní obyvatel naší farmy. Vyjimka a  má to u nás na doživotí :-)Koně Stela a Haidy


Naše holky. Miujeme je obě stejně a s námi zestárnou. Stela Quarter Horse  narozená 25.8.2008 je pánečka Míry. Má ji od jejích 4 let. Je to trochu "potvora" a než se dostala do jeho rukou, kde kdo se ji bál. U nás se stala mírnou trochu nevrlou a přísnou vůdkyní stáda. Všchni koně ji poslouchají i následují. Ona se za to stará o jejich bezpečí. Vždycky stojí na stráži a hlídá svoje malé stádečko. Míra si vysloužil kopnutí hned, když si ji dovezl domů. Mě dvakrát kousla a jednou umyslně shodila, ale dnes už nás má ráda a ač se tváří, že ji moc nezajímáme. Je ráda, že nás má. Svého pána každé ráno vítá radostným řehtáním. Pro mě pozdrav zatím nemá :-D. Haidy Paint Horse narozená 29.5.2012 je paničky Marcely. Je to hodná, mírná a naprosto bezpečná kobylka. Marcela ( webmaster) takže já :-) nejsem bůh ví jaký jezdec. Po úrazu páteře na koni a operaci plotýnky jsem potřeboala bezpečného koně.Míra naše Haidy. Viděla jsem ji poprvé skoro hříbě. Byli ji dva a věděla jsem, že to bude láska napořád. Dva měsíce výsviku u profesionálů a pak už jen já a ona.

Naše koně nepůjčujeme na svezení hostů. Jsou to naši kamarádi a jsou zvyklí vozit jen nás.


 

chata Zahájí

+420 777 581 122

© 2018 chata Zahájí. All rights reserved